html lang="en"> Hizmetlerim

Hizmetlerim

Hizmetlerim

Web & grafik tasarımı, fikirlerinizi hayata geçiriyorum.

Hiç bir şey imkansız değildir.Sarp dağların da çıkılması mümkün rotaları vardır; mümkün olanı düşünün, imkânsızı unutun; imkânsızlığın yolu hiçbir yere çıkmaz. İmkânsız düşünce, minik bir çakıl taşının üzerine bile tırmanamaz!..

Strateji

Tamamen güçlü İşaretlemenin bile kör metinler üzerinde hiçbir kontrolü yoktur, neredeyse düzensizdir.

Tasarım

Birçok kez hayaller başlangıçta imkansız görünür, daha sonra olası ve yeterince istekli olunursa, sonunda kaçınılmaz olurlar.

Geliştirme

Eğer ağaca tırmanmak istiyorsanız, yıldızlara ulaşmaya niyet edin ki başarasınız.

Yardım & Destek

Ne başarırsanız başarın size mutlaka yardım edeceğim.

Saygısızlığın, saldırının küçüğü, büyüğü yoktur. Samimiyetin lisanı yoktur. Samimiyet sözlerle açıklanamaz. O, gözlerden ve tavırlardan anlaşılır. Medeniyetin esası, ilerlemesi ve kuvvetin temeli, aile hayatındadır. Bu hayattaki fenalık mutlaka toplumsal, ekonomik ve politik beceriksizliği doğurur.
(Mustafa Kemal Atatürk.)

Gençler cesaretimizi takviye ve idame eden sizlersiniz. Siz, almakta olduğunuz terbiye ve irfan ile insanlık ve medeniyetin, vatan sevgisinin, fikir hürriyetinin en kıymetli timsali olacaksınız. Yükselen yeni nesil, istikbal sizsiniz. Cumhuriyeti biz kurduk, onu yükseltecek ve yaşatacak sizsiniz.
(Mustafa Kemal Atatürk.)

en, manevi miras olarak hiçbir nass-ı katı, hiçbir dogma, hiçbir donmuş ve kalıplaşmış kural bırakmıyorum. Benim manevi mirasım, bilim ve akıldır. Benden sonra beni benimsemek isteyenler, bu temel mihver üzerinde akıl ve ilmin rehberliğini kabul ederlerse manevî mirasçılarım olurlar.
(Mustafa Kemal Atatürk.)